سواستفاده از نام موسسه تفتان در فضای مجازی | تفتان

سواستفاده از نام موسسه تفتان در فضای مجازی

موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی تفتان با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نموده و در مقاطع کاردانی (حسابداری - بازرگانی) کارشناسی ناپیوسته (حسابداری - مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت بیمه، مترجمی زبان انگلیسی) دانشجو می پذیرد. این موسسه تنها موسسه ای

شروع

تاریخ اتمام

بازدیدها: 427

موسسه آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی تفتان با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نموده و در مقاطع کاردانی (حسابداری – بازرگانی)
کارشناسی ناپیوسته (حسابداری – مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت بیمه، مترجمی زبان انگلیسی) دانشجو می پذیرد. این موسسه تنها موسسه ای است که با این نام در کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و هیچ واحد بین المللی، مجازی و شعبه ی دیگری در سایر شهرستان های کشور ندارد.
در این بین اشخاصی سودجو با سواستفاده از نام و اعتبار موسسه آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی تفتان (زاهدان) مدارک تحصیلی در مقاطع و رشته های مختلفی ارائه نموده اند که جعلی و فاقد اعتبار می باشد و پیگرد قانونی دارد.
خواهشمندیم درخصوص دریافت تاییدیه مدارک تحصیلی فقط از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دانشگاه سیستان و بلوچستان و موسسه آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی تفتان اقدامات لازم را مبذول فرمائید.
آدرس: زاهدان – خیابان بزرگمهر، جنب دانشکده علوم قرآنی، موسسه آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی تفتان

روابط عمومی موسسه آموزش عالی تفتان

جزئیات بیشتر